Vzdrževalna dela na vozlišču Arnes v Trbovljah s posrednim vplivom na povezljivost vozlišča Arnes v Zagorju ob Savi

petek, 24. 7. 2020 9:00

Obveščamo vas, da smo dobili obvestilo, da bodo v ponedeljek (27.7.2020), okvirno med 6:00 in 9:00 uro zjutraj na Gimnaziji in ekonomski srednji šoli Trbovlje potekala vzdrževalna dela v sklopu posodobitve električnega omrežja šole.

Na šoli se nahaja tudi vozlišče Arnesa, na to vozlišče je povezano tudi vozlišče Arnesa v Zagorju ob Savi.

Izvajalci del menijo, da do prekinitve napajanja opreme na vozlišču Arnes ne bo prišlo, saj bodo zagotovili alternativen vir električnega napajanja, vendar obvestilo vseeno objavljamo, če bi prišlo do kakšnih nepredvidenih težav.

V primeru izpada električnega napajanja bodo posredno, preko interneta, nedosegljive vse članice omrežja ARNES, ki so povezane ali na vozlišče v Trbovljah ali na vozlišče v Zagorju ob Savi.

Za nadzorni center Arnes: Miha Dimec

Želite biti redno obveščeni?

Naročite se na poštni seznam