Arnes Video: Spletni koncerti glasbenih šol

ponedeljek, 14. 12. 2020 8:00

Koncerti glasbenih šol bodo na portalu Arnes Video ustvarili decembrsko praznično glasbeno vzdušje. Decembrske spletne koncerte glasbenih šol 2020 organiziramo Arnes, Zavod RS za šolstvo, Zveza slovenskih glasbenih šol in Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport.

Osem koncertov v živo na portalu Arnes Video

Ob 18. uri boste lahko od ponedeljka, 14. decembra, do srede, 23. decembra, na portalu Arnes Video v živo spremljali ciklus osmih koncertov.

Videoposnetki nastopov učencev glasbenih šol bodo predvajani ob 14. uri na uradnem kanalu MIZŠ in družbenem omrežju Facebook.

Na večernih koncertih v živo se bodo predstavil učenci naslednjih glasbenih šol:

• Ponedeljek, 14. decembra: GŠ Ljubljana Moste – Polje in GŠ Slovenske Konjice;
  • Torek, 15. decembra: GŠ Rogaška Slatina, GŠ Murska Sobota in GŠ Karol Pahor Ptuj;
  • Sreda, 16. decembra: GŠ v samostanu sv. Petra in Pavla Ptuj in GŠ Škofja Loka;
  • Četrtek, 17. decembra: DO RE MI-zasebni zavod in GŠ KGBL;
  • Petek, 18. decembra: GŠ Vrhnika, GŠ Radovljica in GŠ Postojna;
  • Ponedeljek, 21. decembra: GŠ Jesenice in GŠ skladateljev Ipavcev Šentjur;
  • Torek, 22. decembra: GŠ Slovenska Bistrica in GŠ Zagorje ob Savi;
  • Sreda, 23. decembra: Glasbeni center E. Willems, GŠ Kočevje, GŠ Slavka Osterca Ljutomer in GŠ Brežice.

Na Arnesu vas vabimo k ogledu decembrskih koncertov.