Prenosi v živo

Prenosi v živo so namenjeni vsem, ki želijo dogodke v realnem času prenašati na splet in tako omogočiti spremljanje konferenc, seminarjev, koncertov širši javnosti. Uporaba je enostavna, uporabnik potrebuje le spletno ali prenosno kamero, mobilni telefon ali tablico in brezplačni program. Prenos zvoka in slike je možen le v eni smeri, sam prenos pa lahko spremlja zelo veliko število gledalcev. Arnesovi prenosi v živo so primerni tudi za profesionalne prenose dogodkov, vsako leto tako Arnes prenaša dogajanje na konferencah Mreža znanja in SIRikt.

Prenos v živo lahko posnamete in objavite na portalu Arnes Video in na lastni spletni strani.

Vas zanima, kako Arnesova storitev Prenosi v živo pripomorejo pri nastajanju čisto prave televizije? Pokukajte v svet študentske Akademske televizije.

Arnesove prenose v živo med drugimi uporabljajo tudi AKTV (študentska televizija pod mentorstvom AGRFT), Srednja šola oblikovanja Maribor, Šahovska zveza Slovenije, Zveza društev slepih in slabovidnih …

Uporabnikom je na voljo tehnična pomoč.