Novi delavnici pred začetkom kolesarske pomladi

petek, 10. 3. 2017 14:45

Učenci osnovnih šol kolesarski izpit opravljajo prek spletne učilnice Kolesar. Ker se bliža pomlad in želimo na Arnesu mentorjem olajšati izvajanje izpitov, pripravljamo dve delavnici, ki bosta potekali v Ljubljani.

Delavnici za Kolesarski izpit in tekmovanja:

• 30. 3. 2017 ob 15.30, OŠ Poljane Ljubljana
  • 6. 4. 2017 ob 15.30, OŠ Poljane Ljubljana

Na delavnici se lahko prijavite tukaj. Število mest je omejeno, zato vam svetujemo čim prejšnjo prijavo.

Z AAI-računom do Kolesarja in varnih aplikacij

Z AAI-računi, ki jih učenci in učitelji uporabijo za dostop do spletne učilnice Kolesar, lahko uporabniki dostopajo tudi do drugih varnih in brezplačnih spletnih aplikacij Arnesa.

Ne pozabite, za prijavo v spletno učilnico Kolesar morate uporabiti šolski AAI-račun.

Kolesar je spletna aplikacija, ki je bila razvita v okviru projekta e-Šolska torba, v katerem sta sodelovala ZRSŠ in Arnes.